konsulting-1200x480.jpg

Konsultacje i doradztwo finansowe, prawne, podatkowe

Kancelaria świadczy usługi doradztwa w zakresie rachunkowości, prawa podatkowego jak również prawa handlowego i cywilnego. Nasz zespół przeprowadza szczegółowe analizy na zlecenie klientów, uwzględniające potrzeby poszczególnego biznesu i oferując kompleksowe rozwiązania. Naszym atutem jest sporządzanie kompletnych analiz, które uwzględniają nie tylko uwarunkowania podatkowe, ale także finansowe oraz gospodarcze. 

Nasz zespół jest również przygotowany na wszelkie pytania klientów oraz na udzielenie wyczerpujących odpowiedzi. W szczególności doradzamy w zakresie:

  • prawa handlowego (np. wybór formy prawnej, ocena umów handlowych)

  • prawa cywilnego (np. sporządzanie pism, windykacja należności, sporządzanie wzorów umów)

  • prawa finansowego (np. optymalizacja kosztów, analiza cash-flow, projektowanie strategii biznesowych)

Czy to start działalności gospodarczej, czy jej kontynuacja albo możliwe zakończenie, jesteśmy na Państwa w usługi w zakresie, jakim jest doradztwo podatkowe i finansowe. Pierwsze dotyczy wszelkich zagadnień związanych z opłatami. Drugie natomiast - z obrotem, utargami, pasywami, aktywami przedsiębiorstwa. Nasze konsultacje prawne w powyżej opisanych obszarach wykonujemy na terenie Gdańska oraz Trójmiasta. Pierwsze miasto stanowi naszą siedzibę, jednakże nie zamykamy się tylko na nie, a działamy w całym kompleksie. Powierzone nam zadania traktujemy z niezwykłą starannością, a każde zlecenie jest dla nas w pełni indywidualne. 

 

Jesteśmy gotowi na wszelkie Państwa pytania związane z prowadzeniem działalności gospodarczej.