Nasze usługi i oferta

Chcemy niniejszym zaprezentować Państwu nasze usługi związane z księgowością. Z dbałością o każde zlecone zadanie, starannie i precyzyjnie, wykonujemy następujące:

Usługi księgowe

Ogólnie pojęty dział, koncentrujący się zasadniczo na wszystkim tym, co związane ze szczegółową rachunkowością - co robimy? Prowadzimy rozliczenia przedsiębiorców, ale także spółek osobowych czy kapitałowych. Ewidencje ryczałtowe, księga przychodów i rozchodów, księgi handlowe - to jest to, co realizujemy.

Reprezentacja

Nasza kancelaria oferuje ją dla klientów przed wszelkimi instytucjami w postępowaniach administracyjnych, cywilnych, podatkowych. Reprezentujemy przed urzędem skarbowym, ZUS-em, sądami i komornikami oraz pozostałymi urzędami. Stawiamy się także za Klientów przy negocjacjach w umowach handlowych.

Zakładanie działalności

Oferujemy pomoc we wszelkich formach biznesu, od działalności jednoosobowej po oddziały przedsiębiorstw zagranicznych. Pomagamy w zadaniu, jakim jest pierwsza firma.

Konsultacje i doradztwo

Jesteśmy przygotowani na pytania Klientów oraz na udzielenie wyczerpujących odpowiedzi, zwłaszcza przy organizowaniu pierwszej firmy. W szczególności konsultujemy i doradzamy w zakresie prawa: handlowego, cywilnego, finansowego. 

DPC Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

ul. Klonowa 1

80-264 Gdańsk

NIP: 583-327-25-29

REGON: 368755986

KRS: 0000704013

Tel: 57 57 55 562

mail: bonum.kancelaria@gmail.com

site: www.bonum-ksiegi.pl

© 2020 DPC Sp. z o.o.

  • Facebook - Black Circle
  • Twitter - Black Circle
  • LinkedIn - Black Circle