unnamed.jpg

Nasze usługi i oferta

Chcemy niniejszym zaprezentować Państwu nasze usługi związane z księgowością. Z dbałością o każde zlecone zadanie, starannie i precyzyjnie, wykonujemy następujące:

Usługi księgowe

Ogólnie pojęty dział, koncentrujący się zasadniczo na wszystkim tym, co związane ze szczegółową rachunkowością - co robimy? Prowadzimy rozliczenia przedsiębiorców, ale także spółek osobowych czy kapitałowych. Ewidencje ryczałtowe, księga przychodów i rozchodów, księgi handlowe - to jest to, co realizujemy.

Reprezentacja

Nasza kancelaria oferuje ją dla klientów przed wszelkimi instytucjami w postępowaniach administracyjnych, cywilnych, podatkowych. Reprezentujemy przed urzędem skarbowym, ZUS-em, sądami i komornikami oraz pozostałymi urzędami. Stawiamy się także za Klientów przy negocjacjach w umowach handlowych.

Zakładanie działalności

Oferujemy pomoc we wszelkich formach biznesu, od działalności jednoosobowej po oddziały przedsiębiorstw zagranicznych. Pomagamy w zadaniu, jakim jest pierwsza firma.

Konsultacje i doradztwo

Jesteśmy przygotowani na pytania Klientów oraz na udzielenie wyczerpujących odpowiedzi, zwłaszcza przy organizowaniu pierwszej firmy. W szczególności konsultujemy i doradzamy w zakresie prawa: handlowego, cywilnego, finansowego.