unnamed.jpg

Usługi księgowe

Nasza Kancelaria świadczy profesjonalne usługi księgowe. Rozliczamy przedsiębiorców jednoosobowych, ale także spółki osobowe czy spółki kapitałowe. Dla naszych klientów oferujemy następujące usługi:

Ewidencje ryczałtowe
Oferujemy Państwu prowadzenie księgowości w kwestii, jaką są ewidencje ryczałtowe. Jest to taka uproszczona forma opłacania podatku, która nie potrzebuje prowadzenia księgi przychodów i rozchodów. Przeznaczona jest tylko dla osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą, jak i dla działalności w formie spółek jawnych, cywilnych i partnerskich.

Księga przychodów i rozchodów
W naszej ofercie znajduje się także dla Państwa - księga przychodów i rozchodów. Jest to takie urządzenie podatkowe, które służy do bieżącej ewidencji operacji gospodarczych w formie uproszczonej. Rejestrujemy zatem: przychody ze sprzedaży, zakup towarów czy materiałów, jak i wydatki po dokonaniu transakcji.

 

Księgi handlowe

Proponujemy Państwu także prowadzenie rachunkowości w dziedzinie, jaką są księgi handlowe. Jest to zestawienie każdego zdarzenia gospodarczego, wydarzającego się przy prowadzeniu działalności. To wykazy obrotów oraz aktywa i pasywa przedsiębiorstwa. Zobowiązane są do ich prowadzenia spółki kapitałowe, komandytowe, komandytowo-akcyjne, jak i osoby fizyczne i te spółki, których roczny limit przychodów przekracza równowartość 2 mln euro.

 

Kancelaria posiada obowiązkowe ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej wymagane dla biur rachunkowych. Korzystanie z naszych usług jest rozwiązaniem bezpiecznym, ale także niezbędnym, jeżeli Państwa biznes wymaga profesjonalnej pomocy w zakresie rachunkowości.

Doświadczony zespół wspomoże Państwa biznes i pozwoli w pełni cieszyć się z wypracowanych przez Państwa korzyści.